O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Szkoła SPEED jest firmą z 20-letnimi tradycjami, która już na stałe wkomponowała się w środowisko lokalnego rynku. Jedną z form jej działalności jest prowadzenie nowoczesnego ośrodka szkolenia kierowców, oferującego szkolenia na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, B, B+E, C, CE, D, jazdy przedegzaminacyjne oraz jazdy dokształcające dla osób już posiadających prawo jazdy. Posiada Zezwolenie nr 00322401 wydane przez Starostwo Powiatowe w Będzinie.

Od ponad 18 lat przy udziale i wsparciu Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach oraz Instytutu Transportu Samochodowego w Warszawie bierzemy udział w szkoleniach , kursach i konferencjach mających na celu podnoszenie kwalifikacji i niezbędnej wiedzy w prawidłowym i bezpiecznym szkoleniu przyszłych kierowców.

Siedziba ośrodka (biuro i sala wykładowa) znajdują się
w Czeladzi przy ul. Katowickiej 105
 naprzeciwko duży parking
Biuro czynne jest w poniedziałki, wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00

Wszystkie informacje dostępne na bieżąco pod numerami telefonów:

✆ 888-555-101

✆ 602-766-552

Obecnie zatrudniamy 10 osób, w tym 6 wysokiej klasy instruktorów szkolenia praktycznego .

Od prawie 20 lat istnienia Auto Szkoły SPEED nasi kursanci wraz z instruktorami przejechali ponad 4.000.000 kilometrów .

W ciągu tego czasu Auto Szkoła SPEED zdobyła sobie renomę i zaufanie kursantów, którzy cenią nasz profesjonalizm i najwyższą jakość szkolenia, która znajduje potwierdzenie w wysokiej zdawalności naszych wychowanków .

Szkolenie kandydatów na kierowców jest nie tylko ukierunkowane na zdobycie umiejętności pozwalających na zdanie egzaminu, ale przede wszystkim na to, aby przyszli nasi wychowankowie reprezentowali wysoki poziom bezpiecznej i kulturalnej jazdy samochodem .

Cechuje nas także przejrzystość cen i zasad w oferowanych szkoleniach. W jasny i czytelny sposób przekazujemy zawsze wszystkie informacje o kosztach , które ponoszą Kursanci w trakcie trwania kursów prawa jazdy w naszym Ośrodku .

S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y  !