Zespół

Iwona 30 lat doświadczenia za kierownicą – spokój, dojrzałość i opanowanie. Jasne wyrażanie myśli i przekazywanie wiedzy ; ” prawa ręka ” Szefa .
  Andrzej takt, kultura, bardzo wymagający, świetna organizacja, ogrom wiedzy i doświadczenia, nazywamy go Profesorem .
  Robert świetny szkoleniowiec motocyklowy, punktualny, wyważony, przepisy „ w małym palcu , bardzo odpowiedzialny i bardzo dobrze zorganizowany .
  Mateusz 10 lat w „elce” – trasy egzaminacyjne – jak cały Zespół – świetnie rozpoznane, ponadto – konkretny i rzeczowy, mówimy na niego Inżynier .
  Zbyszek
siła spokoju, doświadczenia i motywacji, ponad 20 lat pracy w zawodzie, prawdziwy pasjonat i świetny praktyk , mocny punkt całego Zespołu
   Karolina  filar i najważniejsza osoba w biurze, strażnik wszystkich pism, dokumentów i terminów, bez jej pracy, zaangażowania i pomysłów –niemożliwe byłoby prowadzenie OSK .
  Dagmara obsługa biura, bardzo dobrze radząca sobie z obowiązkami, życzliwa, sympatyczna, dobrze zorientowana w sprawach firmowych.
  Justyna
obsługa biura, udzielanie informacji o kursach i szkoleniach. Młodość, uśmiech i życzliwość – czego chcieć więcej, super 🙂
   Tomek specjalista od „ ciężkich „ kategorii ( autobus, ciężarówka, zestaw ) , świetnie się w tym czuje, bardzo dobra komunikacja z kursantami .
   Krzysztof nasz Pan – od szkoleń dodatkowych – wózki, suwnice, HDS-y – bardzo rzeczowy i dobrze zorganizowany, ekspert w swojej dziedzinie .

ponadto współpracują z nami:

mec. Maja Galas, mec. Paweł Kapral – obsługa prawna
lek. med. Grzegorz Mosurek – internista i spec. med. lotniczej
– badania kierowców
Tomasz Gajdzik ZOHAN, Ireneusz Sikorski INTERNEW – reklama i strony www
Teresa Lazar – Biuro Rachunkowe – księgowość
Zbigniew Goliński właściciel OSK EXPERT 1 – ekspert ds. przepisów

a nad całością czuwa Szef ……….

Michał Ogłódek

dba o wysoki poziom przeprowadzanych szkoleń, o to żeby wszystko należycie funkcjonowało oraz żeby praca sprawiała satysfakcje i była godnie wynagradzana.

Ponadto: 30 lat za kierownicą, 20 lat w zawodzie, wszystkie uprawnienia do kierowania, czynny instruktor oraz wykładowca teorii ruchu drogowego. Uczestnik szkoleń, kursów i konferencji – dotyczących szkolenia, egzaminowania i uzyskiwania uprawnień przez kierujących pojazdami.

..kieruje się w swojej pracy zasadą: traktuj swoich Kursantów tak – jak sam chciałbyś być potraktowany. Dziękuję za okazane do tej pory zaufanie i że jesteście Państwo z nami już od tylu lat …..